Manekin tors damski – czym się charakteryzuje?

Manekin tors damski to jeden z najbardziej popularnych typów manekinów odzieżowych. Sprawdź co różni go innych i do jakich celów jest przeznaczony!

Czym jest manekin tors damski?

Manekin tors damski to manekin przedstawiający sylwetkę torsu kobiecego. Jest najbardziej popularnym i uniwersalnym manekinem odzieżowym. Świetnie nadaje się do prezentacji zestawów damskiej bielizny, strojów kąpielowych, ale także odzieży większych rozmiarów jak bluzki czy sukienki.

Manekin tors damski sprawdza się w większości sklepów z odzieżą dla kobiet, niezależnie od tego czy będzie to ekskluzywny butik, sieciówka, czy sklep z odzieżą używaną. Nadaje się też do prezentacji ubrań na straganach. Umożliwia ekspozycję ubrania, leżącego jak na ciele kobiety. Dzięki temu strój prezentuje się w pełnej okazałości. Zawieszenie odzieży na manekinie torsie damskim wyróżnia ją spośród tej złożonej lub wiszącej na wieszakach. Daje możliwość sprzedawcy na przyciągnięcie uwagi klientów na nowości w sklepie, promocje, odzieżowe hity. Po manekin tors damski sięgają nie tylko właściciele sklepów i straganów, ale także hurtowni odzieżowych.

Zalety manekina tors damski

Manekin tors damski doskonale sprawdzi się w każdym sklepie odzieżowym. Różni się od manekina całopostaciowego mniejszą wagą i mniejszą wielkością. Dzięki temu nadaje się do łatwiejszego transportu i nie potrzebuje demontażu. Można ustawić go w miejscach, w których nie zmieści się całopostaciowy, a zmiana prezentowanych na nim ubrań jest prostsza i wygodniejsza i szybsza.

Realistyczne oddanie kobiecych kształtów, pozwala na doskonałą prezentację odzieży damskiej na manekinie torsie damskim i wyróżnia go spośród innych manekinów. Może on również stanowić uzupełnienie dla wystawy manekinów całopostaciowych.

Pełen świat manekinów torsów damskich prezentuje strona: https://moremannequins.pl/torsy-torsy-standardowe-100-bez-glowy-damskie.78. Przedstawiony tam liczny asortyment będzie zaskoczeniem nawet dla osoby z branży.