Modne fryzury na jesień

Pragniemy wyglądać modnie niezależnie od pory roku. Podążamy ze modowymi trendami, które zmieniają się niezwykle szybko. Szukając inspiracji patrzymy na fryzury infulencerek, modelek i znanych nam osobowości. Jakie fryzury będą królowały tej jesieni, podpowiadamy.

Soft shag

Soft shag królował już w lato, jednak wiele wskazuje na to, że i jesienią będzie wielkim hitem. Fryzura jest stylizowana na lata 70. Charakteryzują ją wycieniowane loki i urocza grzywka. Ta fryzura będzie pasowała osobą, które mają naturalnie kręcone włosy. Dodatkowo można wspomagać się aktywatorami lub utrwalaczami skrętu, aby cały czas wyglądać pięknie i zachwycać fryzurą, która pozwala przenieść się w czasie.

Grzywka

Grzywka nigdy nie wyjdzie z mody. Pasuje ona do każdego rodzaju włosów. Wygląda ona dobrze do krótki, długich, kręconych i prosty włosów. Modna zarówno będzie wycieniowana grzywka, ułożona na boki, jak i prosta, ostro przycięta.

Bob

Ta fryzura króluje praktycznie w każdym sezonie. Czeszą się tak nawet najbardziej znani celebryci. Charakteryzują go różne warianty, dlatego każda kobieta jest go w stanie dostosować do swojego stylu. Kobiety mają do wyboru nierówne, asymetryczne cięcie, jak i zwykłe i proste. Bardzo popularny jest klasyczny bob, który charakteryzuje dłuższy tył i krótszy przód.

Luźne fale

Fale wyglądają niezwykle kobieco i pasują do każdej długości włosów. Bardzo pasują do grzywki, która wygląda lekko i naturalnie. Taka fryzura jest bardzo wygodna i każda kobieta wygląda w niej pięknie.