Jak dobrać spodnie do figury?

Spodnie są bardzo chętnie zakładane przez kobiety, zdarza się, że nosimy je znacznie częściej niż spodniczkę czy sukienkę. Rynek jeansów jest bardzo rozbudowany i oferuje dużo różnych modeli, w dodatku w różnych kolorach. Zazwyczaj przy wyborze spodni nie zastanawiamy się długo, tylko wybieramy takie, które nam się podobają. Nie zawsze jednak czujemy się w nich dobrze i mamy wrażenie, że nam nie pasują. Jak należy dobierać spodnie do naszej figury?

Jakie spodnie do figury gruszki?

Figura gruszki u kobiety charakteryzuje się większymi udami i pośladkami. Dlatego warto tutaj postawić na spodnie z wysokim stanem, które spięte paskiem pięknie podkreślą talię. W przypadku tej figury bardzo dużo modeli spodni będzie wyglądało dobrze. Możemy postawić na mom slimy, rurki lub boyfriendy. Warto unikać spodni oversize, ponieważ mogą zniekształcać sylwetkę.

Jakie spodnie do figury klepsydry?

Figura klepsydry jest jedną z sylwetek, którą najbardziej pragną mieć kobiety. Na ten figurze będzie wyglądał dobrze każdy tym spodni, od tych z niskim stanem, po wysoki, a także o każdej szerokości nogawki i kształcie.

Jakie spodnie do figury jabłka?

Kobiety, które mają figurę jabłka są dość okrągłe w tali i biodrach. Jednak zazwyczaj mają bardzo zgrabne nogi, które warto pokazać światu. Dlatego warto tutaj postawić na spodnie z luźną talią, ale takie co podkreślą piękno naszych nóg.

Jakie spodnie do figury w kształcie V?

Kobiety o tej figurze cechują szerokie barki i duży biust. Do tej figury będzie pasował każdy rodzaj spodni. Można śmiało nosić rurki, jak i spodnie z luźnymi nogawkami.

Jakie spodnie do figury prostokąta?

Sylwetkę w kształcie prostokąta cechuje bark widocznej tali, nazywana jest chłopięcą figurą. Mimo to do tego rodzaju figury również będzie pasował każdy rodzaj spodni.